Google продовжує агресивне просування Chrome
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 11 грудня 2011, 11:52
Ігри на ChromeКомпанія Google продовжує активне і агресивне просування свого браузера Chrome. Тепер черга дійшла до онлайн-ігор.
Варто відразу сказати, що в компанії працюють грамотні маркетологи. Бо впродовж довгого часу один з напрямів, з яким асоціюють даний браузер - це ігри. У Chrome Web Store досить сильно представлені різні веб-ігри, серед яких, наприклад, хіт - Angry Birds. Майбутні нововведення, наприклад, можливість підключення джойстика для управління ним у браузері, також позиціонуються як відмінне рішення для ігор.
Ігри - це завжди популярно. Це активна аудиторія. Ось і тепер, в рамках своєї агресивної політики з просування, нова кампанія пов'язана з даним видом розваг. Якщо бути точнішим - то з однією з найпопулярніших он-лайн RPG - RuneScape.
За даними Вікіпедії, гра була запущена ще в далекому 1999. Дуже популярна в США, Великобританії і країнах Західної Європи. За даними сайту RPG, вони мають 175 000 000 зареєстрованих користувачів.
Так що ж зв'язало он-лайн рольову гру і браузер Google Chrome?
Запущена спеціальна кампанія, в рамках якої кожен, хто завантажить і встановить собі Chrome отримає унікальний предмет. Отримати даний предмет всередині ігрового всесвіту ніяким іншим шляхом неможливо.
Просто і ефективно. Бюджет рекламної акції, звичайно, не розкривається.
(Джерело RU: webrowser.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting