Google випустив стабільну версію браузера Chrome 13
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Середа, 03 серпня 2011, 15:01
Google Chrome 13 finalGoogle усунула близько трьох десятків вразливостей в браузері Chrome, виплативши одні з найвищих винагород користувачам, які повідомили про знайдені помилки.
Сьогодні компанія презентувала тринадцяту стабільну версію браузера Chrome, рекомендовану для масового використання.
Як розповіли в Google, в браузері Chrome 13 з'явилася стабільна версія Instant Pages, що дозволяє заздалегідь завантажувати деякі результати на динамічних сторінках, що дозволяє прискорити інтернет-браузинг. Раніше Instant Pages пройшла через всі основні стадії розробки.
Відзначимо, що перед цим Google випустила стабільну версію Chrome на початку червня. Цей браузер, як і Mozilla Firefox перейшов на прискорений цикл релізів, згідно з яким нова стабільна версія браузера виходить кожні півтора-два місяці.
За даними статистики, з 30 усунених вразливостей 14 мають високий ступінь небезпеки (не критичний) за 4-ступінчастою шкалою загроз Google. Ще 9 позначені як середньої загрози, решта, як низькою. Жодної уразливості з критичним рівнем немає. Традиційно в критичну групу потрапляють загрози, що дозволяють віддалено отримувати доступ до даних в обхід "пісочниці" браузера. З початку року компанія закрила кілька таких вразливостей.
В рамках даного циклу релізів, компанія Google виплатила 16 000 доларів десятьом незалежних фахівців, включаючи 7500 доларів спеціалісту, відомому як Miaubiz, а також 2000 доларів Сергію Глазунова. Всього з початку року Google виплатила 22 500 доларів за інформацію про баги.
Також відзначимо, що хоча Chrome 13 і доступний для всіх трьох основних ОС - Windows, Mac і Linux, функціонал цих версій розрізняється. Наприклад, функція попереднього перегляду друку поки є тільки в Windows і Linux, а в Mac вона поки на тестуванні.
Браузер доступний за адресою http://www.google.com/chrome/
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting