Google замінить Skype браузером Chrome
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Середа, 22 червня 2011, 19:00
Google Chrome - WebRTCКомпанія Google вмонтує в браузер Google Chrome підтримку протоколу WebRTC, призначеного для організації голосового та відеозв'язку через Інтернет у режимі реального часу.
Відповідне програмне забезпечення було розроблено компанією Global IP Solutions (GIPS), яка в 2010 році була куплена Google.
На початку червня 2011 Google перетворила WebRTC в проект з відкритим вихідним кодом. Використовуючи код WebRTC, сторонні веб-розробники зможуть створювати власні програми для голосового та відеозв'язку. Для користування такими додатками не треба буде встановлювати додаткові плагіни і клієнти. Єдине, що потрібно користувачеві - це браузер з підтримкою технології.
Повідомляється, що компанія веде переговори про співпрацю з Mozilla і Opera, тому не виключено, що Chrome буде не єдиним браузером з підтримкою WebRTC.
Ще у 2008 році функція відеочату з'явилася в поштовому сервісі Gmail, але для її використання необхідно встановити плагін для браузера. Найпопулярніший в світі сервіс інтернет-телефонії Skype вимагає установки на комп'ютер або на мобільний пристрій програми-клієнта
(Джерело RU: lenta.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting