10 чудових і корисних розширень Chrome для перегляду Вікіпедії
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Розширення Chome для ВікіпедіїНавіть коли бій бушує між розширеннями Chrome і доповненнями Firefox, то ми, користувачі, завжди виграємо. Ми отримуємо різноманітність вибору.
Візьміть, наприклад, Вікіпедію. Онлайн-енциклопедії вдалося зберегти свій статус топ-відстежувача, коли справа доходить до безкоштовного і швидко доступного джерела цінної інформації. Можна взяти будь-яке ключове слово і поринути у багатий кеш знань Вікіпедії, а не придумувати щось з повітря.
Як випливає з назви, це як міні-браузер для Вікіпедії. Так само, як і браузер, він за один дотик надає доступ до пошуку та історії, коли Ви закидаєте невід у Вікіпедії. Пошук у Wikipedia спрощується з кількома додатковими елементами управління. Для кожної сторінки з інформацією Ви можете показати чи приховати розділи в статті. Ви можете встановити мову варіанту міні-браузера, змінити розмір шрифту і встановити розширення, щоб відкрити популярні сторінки у Вікіпедії. Переглянуті Вами сторінки залишаються в історії, поки Ви їх не очистите.
При читанні Вікіпедії терміни в посиланнях зазвичай ведуть від прочитаної нами вихідної сторінки. Іноді ми взагалі не повертаємося назад. З Wikipedia Smart Links Ви можете вибрати з допомогою миші будь-яку статтю у спливаючому вікні, навівши мишу на її посилання. Ви також можете скористатися Wikipedia Quick Hints для тих же цілей.
Вікіпедія або інші зображення з авторськими правами є скарбницею. Звичайно, Ви можете отримати їх за допомогою пошуку або натиснувши на зменшене їх зображення. Дане розширення Chrome робить їх перегляд більш простим, надаючи Вам зображення у повному розмірі при попередньому перегляді в лайтбоксі, який завантажується в фоновому режимі праворуч на тій же сторінці. Розширення Wikipedia Reader має такі ж функціональні можливості і надає швидкий перегляд у вікні при наведенні курсору миші на посилання.
Це просте розширення, яке відображає найпопулярніші щоденні статті. Ах, Ви також отримуєте такі сторінки, як "помилка 404" і "Головна сторінка"? Ці події перемикаються на такі актуальні сторінки, як Домінік Стросс-Кан і монополії McDonald's.
Restyle - спосіб читання Вікіпедії з використанням безкоштовного акуратнішого інтерфейсу. Ви можете скористатися меню праворуч вверху, щоб перейти до випадкової сторінки, деяких інших функцій, таких як Talk і Edit, щоб не повертатися до небажаних результатів.
Якщо Ви хочете розширити свій досвід читання Вікіпедії, то встановіть ще це невелике розширенням Chrome для налаштування, яке робить просту річ - воно дублює шрифт Ubuntu на сторінках Вікіпедії і змінює вигляд за замовчуванням.
Просте розширення Chrome для соціальних мереж у Вікіпедії, яке додає кнопку Like Facebook для кожної статті у Wikipedia, Wikimedia, Wikiquote та інших сайтах Wikimedia-Foundation.
Це розширення Chrome для Вікіпедії автор не завантажував, але він вважає, що воно може бути дуже корисним при глибоких дослідженнях у Вікіпедії і коли необхідно швидко переглянути сторінку в Вікіпедії, щоб побачити ключові слова, за якими потрапляють на неї. Розширення дає список якірних слів у реченнях статей Вікіпедії. Потім можете переглянути спершу важливі частини, опираючись на слова, які мають свої власні статті. Потім Ви можете перейти на слово або тему, яка Вас цікавить. Здається, розширення трохи глючить, тому що автор змушений був натиснути двічі, щоб отримати список слів.
Правда це розширення не має особливого сенсу для звичайних користувачів, але якщо Ви використовуєте Вікіпедію для дослідження, то можна скористатися Google’s Ngram Viewer і відразу наочно побачити популярність даного слова протягом багатьох років. На сторінці інформації про Ngram Google є посилання на матеріали, в яких показана його корисність як інструмента дослідження.
Це повідомлення починалося як одна з призначених для стеження на Вікіпедії. Так, в кінці кінців, просто необхідно подивитися, який простір Вікіпедії Ви освоїли. Розширення відстежує взагалі Ваші читання і відображає їх у відсотках (у науковій нотації). Ви повинні увійти в систему, щоб дозволити розширенню завантажити статистику перегляду Вікіпедії.
Від швидкої навігації до більш зручного читання - корисність розширень Chrome. Чому б Вам не використовувати їх для підвищення ефективності при відвідуваннях Вікіпедії?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting