ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Браузер: ChromePlus 1.5.1.1 Final
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 13 грудня 2010, 20:33
Компанія Maple Studio представила нову версію свого “свіжого”браузера ChromePlus, створеного на базі Google Chrome, і який є справжнім “інтернет-комбайном”.
Якщо Вам подобається Chrome, але його можливостей Вам не вистачає - на допомогу приходить ChromePlus. Він надає зручні інструменти для завантаження сторінок за допомогою технологій рендеринга IE, інтеграцію з утилітами завантаження файлів і деякі додаткові можливості для роботи з посиланнями та вкладками.
Закрити поточну сторінку в ChromePlus можна за допомогою простого подвійного клацання лівої кнопки миші. Зручні жести, типу проведення курсору по колу проти годинникової стрілки для оновлення сторінки, істотно полегшують навігацію. Функція Super Drag дозволяє клацнути на посиланні, перенести посилання на вільний простір, утримуючи ліву кнопку миші натиснутою, і відпустити: так посилання відкриється в новій вкладці або сторінці, залежно від обраних параметрів. Перетягування вибраного фрагмента тексту відкриває нову вкладку, де буде виконаний пошук виділеного тексту в пошуковій системі.
Функція IE Tab допомагає відкривати веб-сайти та сторінки, які підтримують тільки Internet Explorer. При цьому всі вкладки IE Tab, що використовують механізм рендерингу IE, відкриваються в тому ж вікні, що і всі інші вкладки ChromePlus. Інтеграція з диспетчерами завантаження дозволяє Вам викликати ці програми через контекстне меню посилань. Підтримуються різні диспетчери завантаження, включаючи GlashGet і багато інших.
(Джерело RU: zhmak.info)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting