Вийшов мобільний браузер BOLT 2.1
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 25 травня 2010, 20:11

Американська компанія Bitstream оновила безкоштовний мобільний браузер BOLT. Програма, і без того напхана унікальними і корисними можливостями, стала ще цікавішою. Реліз запропонував підтримку HTML5 поряд з більш тісною інтеграцією з популярними веб-ресурсами.

HTML5, як очікується, стане в недалекому майбутньому квитком з пекла Adobe Flash завдяки підтримці вбудованого безпосередньо у веб-сторінки відео без необхідності будь-яких плагінів.

З інших нововведень BOLT 2.1: вкладки, інтеграція з Facebook дозволяє відправляти повідомлення і посилання без потреби залишати відкриту веб-сторінку, підтримка потокового Flash-відео доповнилася bbc.co.uk, mtv.com, svtplay.se, hungama.com, bollywoodhungama. com і nick.com, організована робота з Facebook-чатом та іншими веб-чатами, завдяки підтримці веб-додатків YouTube тепер можна шукати і програвати відео безпосередньо в браузері.

BOLT 2.1 побудований на движку WebKit 4.03 (повністю проходить тест Acid3) і працює на будь-якому телефоні з підтримкою Java ME. Серед багатьох можливостей браузера: відтворення відео YouTube, MySpace, Google Video, Blip.TV і MetaCafe, копіювання і вставка тексту, підказки при введенні адрес, блокування спливаючих вікон, передача файлів (наприклад, фотографій і відеокліпів) на сайти, зручна організація закладок і RSS-потоків, оптимізація завантаження веб-сторінок за рахунок дистанційного стиснення і локального кешування даних, автоматична підгонка ширини тексту для комфортного читання, керування паролями, менеджер завантажень, підтримка міні-додатків (віджетів - реалізована їх галерея), інтеграція з Twitter і Facebook .

Інтерфейс BOLT локалізований в тому числі і на російську мову.

За підрахунками Bitstream, з моменту першого анонсу BOLT в лютому 2009 року число користувачів браузера перевищило 5 млн.

(Джерело RU: tv.net.ua)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting