Браузер для перегляду заблокованих сайтів
Рейтинг статті: / 14
НайгіршеНайкраще 
PirateМайже в кожній країні є список заборонених сайтів: в Європі блокують файлообмінні сайти, китайська влада не любить західні соціальні мережі. Мода з блокуванням сайтів дісталася до Росії та України, зі своєю специфікою.
PirateSnoop_1
Так чи інакше, але багато користувачів хочуть обійти технічні перепони. Для обізнаної людини не складає особливих труднощів зробити це через проксі або VPN, але завжди приємно дізнатися про появу нового безкоштовного рішення, яке зручне у використанні. Новим «антицензурним» браузером PirateSnoop легко скористається кожна домогосподарка. Звичайно, якщо вона зможе завантажити його з торрентів (програма поширюється виключно таким чином).
PirateSnoop побудований на основі конфіденційності SRWare Iron, - який, зокрема, вирізає більшу частина відстеження Google, яке використовує Chrome - і додає свої власні розширення для фільтрації трафіку через виділені проксі. Тим не менш, це не анонімізація вашої діяльності в Інтернеті, а лише перенаправлення запитів, щоб ви змогли отримати доступ до інших заборонених сайтів. На даний час браузер відкриває деякі з торрент-сайтів, які найчастіше блокуються, і розробники стверджують, що вони "без питань" додаватимуть будь-який необхідний сайт. Сподіваюся, що це не буде включати в себе дійсно нелегальний контент, наприклад, вміст про жорстоке поводження з дітьми.
PirateSnoop_2
Творці PirateSnoop з торрент-сайту RARBG додали ще одну функцію в стандартний інтерфейс Chromium: це симпатична піратська кнопочка в правому верхньому куті, поруч з адресним рядком. Натиснувши її, можна обійти практично будь-яку цензуру.
"В нацистській Німеччині було менше цензури, ніж ми маємо сьогодні в Інтернеті", повідомляє TorrentFreak.
"Проте ви платите своїм провайдерам не за сам Інтернет, а лише за підключення до Інтернету. Інтернет-провайдери мають законну силу в своїх країнах, щоб блокувати контент і ми стурбовані, що поки жоден з Інтернет-провайдерів не вирішив боротися з блокуючою постановою будь-якого суду".
На відміну від PirateBrowser, тут не використовується мережа Tor, оскільки вузли Tor не допускаються до з'єднання на багатьох торрент-сайтах. Замість цього, трафік йде, використовуючи протокол HTTPS, через власну мережу проксі-серверів PirateSnoop. Браузер постійно оновлює список проксі, якщо хтось блокує їх IP-адреси. Нові версії PirateSnoop виходять одночасно з оновленням ядра SRWare Iron.
PirateSnoop можна завантажити тут (за допомогою BitTorrent, звичайно).
(За матеріалами EN: torrentfreak.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting