E-Book: Аудиторія, актуальність і пошук: цільова аудиторія вебу
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Субота, 01 травня 2010, 16:00

IBM Press | Audience, Relevance, and Search: Targeting Web Audiences | ISBN-10: 0137004206, ISBN-13: 978-0137004201 | 2010 | 208 p. | Eng
Наскільки ефективними були б компанії, якби весь вміст, який вони створили для Інтернету, досяг конкретної цільової аудиторії? У цій книзі три фахівці з пошуку і новатори контенту IBM показують як стати ближче до цієї мети, ніж були раніше. Читачі знайдуть, як писати релевантний контекст, що містить ключові слова, і реально використовує довгий хвіст фрази для своїх цільових користувачів. Виконуючи це, вони навчаться виходити за рамки і насправді мати максимальний трафік доставки правильного змісту правильним відвідувачів в потрібний час. Вони навіть дізнаються, як веб-контенту довести свою значимість.
Більше, ніж в будь-який іншій книзі, аудиторія, актуальність та пошук безпосередньо зосереджені на пошукових і тематичних задачах оптимізації, з якими веб-фахівці стикаються щоденно. Спираючись на 45 років колективного досвіду веб-публікацій і ефективного пошуку, автори діляться потенціалом знань про ці та інші важливі завдання:
Джерело: ebookee.com
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting