Відеокурс: Бізнес "ВКонтакте"
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 05 червня 2011, 16:55
Бізнес "ВКонтакте"Жанр: Навчальне відео, режисер: Кирило Богатов, рік виходу: 2011 - Якщо Ви хочете дізнатися як побудувати успішний бізнес в соціальній мережі «ВКонтакте», то автори відеокурсу за 9 год. 28 хв. покажуть Вам як це зробити!
На сьогоднішній день соціальна мережа може стати гарним інструментом і для більшості бізнесменів в Інтернет. Не важливо інфобізнес це, інтернет-маркетинг в цілому - все це не загубиться в полі соціалок. Соціальна мережа надає безліч інструментів для ведення бізнесу. І настав час, наприклад, використовувати не тільки стандартну контекстну рекламу від google або яндекса, а й застосовувати інструменти соціальної мережі "ВКонтакте". Дана мережа може стати основним полем ведення бізнесу ...
У Вас є унікальна можливість стати першим, хто зможе не тільки спілкуватися, але й почати заробляти в одній з найбільш відомих соціальних мереж світу ... Причому з нуля! Якщо Ви новачок в інтернет-бізнесі, чи в цілому цікавитесь онлайн заробітком, то напевно мрієте зробити свій перший крок для побудови стабільного доходу. А якщо Ви навіть вже заробляєте в Інтернеті, то додаткова ніша отримання прибутку Вам не завадить.
(Джерело RU: netzor.org)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting