Ділова розвідка в Інтернеті | isearch.kiev.ua

 

Книга Могильного С.Б. Методы и инструменти деловой разведки в Internet (укр.)

isearch.kiev.ua

Пошук в Інтернеті – це не лише 1-3 слова, введені в Google чи Яндексі. Найцінніше і найпотрібніше зазвичай сховане значно глибше. Вміння швидко знаходити необхідну інформацію дуже цінується тому, що «дорого коштує не інформація, а її відсутність».

Книга доступною мовою навчить Вас, як стати профі в нетрях Інтернету, не заблукати в них, обійти небезпечні «сайти-смітєзвалища» і знайти свої «діаманти». Вміння шукати і знаходити на будь-якій мові, мати доступ туди, куди «чужих» не пускають, отримувати інформацію про зміни на сайтах миттєво – це не фантастика, а просто професійний пошук в Інтернеті.

Впевнений, що у Ваших силах стати професіоналом!

 Фото з презентації книги Могильного С.Б. "Методи та інструменти ділової розвідки в Internet"

 

Могильний С.Б

Мікрокомп’ютер Raspberry Pi – інструмент дослідника: посібник.– К.: 2014. –340 c.      ISBN 978-617-7133-48-2RPi-Book

            Прийміть цей посібник, разом зі своїм Raspberry Pi, як "набір з інформатики". Ви, мабуть, бачили набори з радіотехніки чи механічні конструктори? А тепер маєте можливість вивчити основні принципи комп'ютерної науки, виконуючи вправи одну за однією.
            Ця книга для всіх і кожного, хто зацікавлений дізнатися більше про комп’ютери і створення комп'ютерних програм. Якщо у вас немає досвіду з програмування комп'ютера, але хочете його отримати і шукаєте з чого почати, то Raspberry Pi для вас.                                             ББК  32.973.26   УДК 004.382.76 

Електронна версія книги доступна для завантаження.


РАДІОТЕХНІЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ -

це втілені в "залізо" сучасні мови програмування + системи з використанням технологій безпровідної передачі даних

 
>
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting