Оновлений Dr.Web LinkChecker: для соціальних мереж і не тільки
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
23.05.11 19:54
There are no translations available.

Dr.Web LinkCheckerКомпанія «Доктор Веб» повідомляє про оновлення Dr.Web LinkChecker - безкоштовного розширення, яке перевіряє інтернет-сторінки і файли, що завантажуються з Інтернету.
Розширено перелік підтримуваних браузерів, з'явилися налаштування для роботи на сайтах соціальних мереж, додана можливість перевірки видозмінених гіперпосилань.
Тепер Dr.Web LinkChecker можна використовувати не тільки в браузерах Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera, але також в Google Chrome і Safari.
Зміни торкнулися перевірки посилань в соціальних мережах - тепер Dr.Web перевіряє всі зовнішні посилання з сайтів FaceBook і «Вконтакте», видаючи повідомлення про спробу переходу на сторонній сайт і перевірці посилання (це нововведення поки не стосується роботи в Internet Explorer, а для Opera в зв'язку з цим було розроблено спеціальне розширення). Також забезпечена можливість включати або виключати цю опцію в налаштуваннях Dr.Web LinkChecker.
Ще одним нововведенням стала перевірка перекручених посилань виду _http://virus.com, що не дають можливості здійснити перехід безпосередньо клацанням миші. Такі посилання, які часом переводять на шкідливі сайти, періодично отримують користувачі соціальних мереж, але зіткнутися з ними можна і на інших ресурсах. Dr.Web LinkCheker здатний виявити таке посилання у виділеному користувачем тексті, перетворити його в стандартне і провести перевірку (у всіх підтримуваних браузерах за винятком Internet Explorer).
Щоб скористатися оновленим Dr.Web LinkChecker, достатньо завантажити і запустити нову версію для відповідного браузера. Розширення для Internet Explorer оновлення не торкнулося.
Dr.Web LinkChecker також входять до дистрибутивів персональних продуктів Dr.Web для Windows.
(Джерело RU: ixbt.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting