Румунський хакер зламав сервери NASA
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
18.05.11 19:17
There are no translations available.

Зламані сервери NASAУ прес-службі космічного агентства NASA повідомили, що румунський хакер зламав підключене серверне обладнання агентства, розміщене в Центрі космічних польотів імені Годдарда.
Зловмисник отримав доступ до закритих супутникових даних та різних технічних відомостей NASA.
Сам хакер, відомий у Twitter під ніком TinKode напередодні ввечері оголосив про злом серверів, навівши як докази скріншоти структури каталогів зламаного сервера NASA, а також дані з деяких файлів.
Згідно з наявними даними, румунський хакер отримав доступ до сервера, який обслуговував програму NASA Servir, де збиралися дані з супутників, пов'язані з природними лихами і катастрофами, кліматичними змінами і різними відомостями з біорізноманітності планети.
У NASA підтвердили факт злому, заявивши, що перші сліди присутності хакера, як показало розслідування, з'явилися ще наприкінці квітня. "Зараз наш технічний персонал вже прийняв необхідні для захисту кроки. Подальші коментарі з цього інциденту NASA не надає", - заявив представник космічного агентства Роберт Гутрі.
Нагадаємо, що в 2010 році цей же хакер відзначився тим, що за допомогою методу SQL-ін'єкції зламав сервера британського Королівського флоту, а на початку квітня TinKode проник на ряд серверів Європейського космічного агентства. У ЄКА підтверджують факт злому, але говорять, що збиток, нанесений TinKode їх системам був незначним.
Сам зловмисник говорить, що його атаки носили виключно академічний характер і, зламавши сервери ЄКА, він сам же повідомив ІТ-адміністраторів про скоєне, вказавши на слабкі місця в системі безпеки. Прес-служба ЄКА заявляє, що на даний момент космічне відомство не планує яких-небудь дій проти румунського хакера.
(Джерело RU: bezpeka.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting