Хакери не залишають без уваги світові події
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
14.05.11 13:16
There are no translations available.

Хакери використовують SEOЖодна світська світова подія не залишається без уваги хакерів, що використовують для атаки техніку пошукової оптимізації (SEO).
Весілля королівської сім'ї Великобританії, чемпіонат світу з хокею, смерть Усами бен Ладена - це лише кілька прикладів головних світових подій, що стали хитрощами в руках шахраїв для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.
Останнім часом зловмисники все частіше використовують гучні інформаційні приводи для отримання власної вигоди. На цей раз жертвами хакерів стали користувачі в усьому світі, які хочуть знайти новини про королівської весілля, що нещодавно відбулося. Кіберзлочинці створили велику кількість підроблених веб-сайтів різними мовами і за допомогою методів «чорної оптимізації» забезпечили топові позиції в пошукових системах даних онлайн ресурсів.
При переході на подібні шкідливі сайти відбувалося завантаження шкідливого коду - як правило, користувач отримував попередження про те, що його комп'ютер заражений, і пропозиція завантажити фальшивий антивірус, що містить небезпечний функціонал. Антивірусні продукти ESET ефективно виявляють подібні погрози і розпізнають їх як Win32/Adware.XPAntiSpyware.AB.
Чемпіонат світу з хокею також не залишився без уваги хакерів. У квітні вболівальники, які бажають придбати квитки онлайн, в більшості випадків потрапляли на підроблені сайти і, як правило, ставали жертвами кіберзлочинців. У результаті користувачі подібних онлайн ресурсів не тільки не отримували квитки і втрачали грошові кошти, але і ненавмисно надавали зловмисникам свої фінансові дані.
Крім цього, останнім часом хакери все частіше використовують новини про смерть Усами бен Ладена для розповсюдження шкідливих програм. Вірусні блоги, соціальні мережі і різні файлообмінники переповнені підробленими фото і відео, при спробі скачування яких починається завантаження шкідливого коду.
А отримана фінансова вигода хакерів зростає з кожним роком.
Фахівці ESET регулярно застерігають користувачів про погрози BlackHat SEO, що використовують для атаки техніку пошукової оптимізації (SEO - легітимні методи для підвищення рейтингу сайту компаній в результатах видачі пошукових систем) з метою фінансової вигоди. Для ефективного захисту від подібних загроз експерти рекомендують користувачам дотримуватися 4 основними правилами роботи в Інтернеті і соціальних мережах:
  • не переходити за посиланнями, що містить шокуючі новини або відео.
  • не відвідувати сумнівні сайти.
  • не перераховувати грошові кошти на рахунки невідомих благодійних фондів.
  • під час відвідування різних сайтів не довіряти отриманим повідомленням про те, що комп'ютер заражений, - існує ризик завантаження фальшивого антивіруса.
Згідно з даними, отриманих за допомогою системи швидкого оповіщення ThreatSense.Net, в квітні користувачі в усьому світі, в тому числі і в Україні, ставали жертвами шкідливих програм, які поширюються через змінні носії інформації (INF/Autorun, Win32/Conficker, Win32/Bfient.K), крадуть конфіденційну інформацію та особисті дані користувачів (Win32/Spy.Ursnif, Win32/Tifaut, Win32/PSW.OnLineGames), та багато інших. У зв'язку з цим фахівці компанії ESET рекомендують користувачам бути гранично обережними при роботі в Інтернет, використовувати комплексні антивірусні рішення, регулярно оновлювати систему і антивірусні бази сигнатур.
(Джерело RU: itnews.com.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting