У Сіетлі шукають хакерів на чорному "Мерседесі"
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Атаки  мережі Wi-FiПоліція Сіетла займається пошуками групи злочинців, що їздять по місту на чорному «Мерседесі» та зламують погано захищені бездротові мережі з метою розкрадання конфіденційних даних.
Особливий інтерес у правопорушників викликає інформація про кредитні картки та інші персональні та фінансові дані.
"Перша інформація про угрупування, що діє в діловій частині міста, з'явилась у нас близько п'яти років тому, - стверджує Кріс Хансен (Chris Hansen) детектив з Департаменту поліції Сіетла. - За цей час список жертв мобільних хакерів поповнився багатьма місцевими представниками малого та середнього бізнесу".
Слідчими органами встановлено, що найчастіше атакам піддавалися мережі Wi-Fi, для забезпечення безпеки яких використовується технологія Wired Equivalent Privacy (WEP). У WEP-захисті присутній цілий букет вразливостей, добре відомих зловмисникам, тому мережі, захищені за допомогою даної технології, представляють собою легку здобич навіть для початківців хакерів.
Критичні "дірки" в захисті були виявлені і ліквідовані кілька років тому, проте маршрутизатори, випущені в проміжку між 2000 і 2005 роками, як і раніше є уразливими для атак. Практика показує, що багато організацій все ще використовують застаріле і небезпечне обладнання.
На думку поліції, члени мобільного хакерського угруповання озброєні ноутбуками з антенами дальньої дії, які дозволяють виявляти слабо захищені мережі під час курсування вулицями міста. Крадена інформація з кредитних карт використовувалася злочинцями для оплати різних послуг і купівлі різних товарів через Інтернет. За попередніми оцінками загальна сума коштів, викрадених з чужих рахунків, становить понад 750 тисяч доларів.
Поліція неодноразово виходила на слід зловісного чорного "Мерседеса", а в минулому році офіцери навіть запитували ордер на арешт машини. Однак, судячи з усього, злочинці досі перебувають на волі.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting