Android також регулярно передає в Google дані про місцезнаходження власників
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
23.04.11 17:02
There are no translations available.

Телефони iPhone і Android Телефони iPhone і Android регулярно передають дані про своє місцезнаходження в компанії Apple і Google - робить висновки американська газета Wall Street Journal, проаналізувавши документи, які потрапили в розпорядження редакції.
Слідом за компанією Apple, що виробляє пристрої iPhone і iPad, звинувачення у стеженні за власниками пристроїв посипалися на компанію Google. Телефони з ОС Android від світового гіганта Google також збирають і зберігають дані про місцезнаходження своїх власників, пише газета.
Google і Apple, стверджує газета, збирають інформацію про пересування своїх пристроїв, щоб потім створити масивні бази даних, де буде в тому числі враховуватися місцезнаходження людей. Ці бази даних допоможуть компаніям-гігантам вийти на ринок сервісів, робота яких побудована на визначенні локалізації користувачів. Зараз обсяг цього ринку становить $ 2,9 млрд, але, згідно з прогнозами компанії Gartner Inc, до 2014 року він може досягти $ 8,3 млрд.
У випадку з Google Android телефони визначають місцезнаходження користувача кожні кілька секунд і відсилають зібрані дані в Google як мінімум кілька разів на годину. Крім інформації про переміщення телефону разом з унікальним кодом пристрою в дата-центр відправляється інформація з назвою, місцезнаходженням і силою сигналу бездротових мереж, які знаходяться поруч.
Як нагадує газета, до минулого року Google збирав таку ж інформацію про Wi-Fi мережі за допомогою своїх автомобілів, що фотографували вулиці світу для проекту StreetView. Компанія припинила збір даних незабаром після того, як з'ясувалося, що разом з даними про бездротові мережі з них також збирається інформація про електронні адреси, паролі й особисту інформацію. Як стверджують експерти, телефони Android не збирають такої інформації.
У компанії Google відмовилися коментувати цю інформацію.
Раніше британська газета Guardian з посиланням на IT-фахівців повідомила, що інформація про переміщення власників iPhone і iPad записується кожен день в секретний файл, який може бути переміщений на комп'ютер при синхронізації. Таким чином, злодії, що крадуть телефони, разом з ними крадуть також інформацію про переміщення власника пристрою
(Джерело RU: gazeta.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting