Спецслужби США стежать в соціальних мережах за підозрюваними
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
20.03.10 11:56
There are no translations available.

Фонд електронних рубежів (EFF) виграв позов до Міністерства юстиції США і п'яти інших федеральних відомств, в якому відповідно до Закону про свободу інформації вимагав розкрити секретні інструкції, що описують роботу спецслужб з соціальними мережами.

Отриманий документ засвідчив про те, що урядові агенти на повну силу використовують сайти Facebook, MySpace, LinkedIn, Twitter і багато інших, створюючи фальшиві облікові записи для спілкування з підозрюваними, з'ясування кола знайомств і вивідування інформації особистого характеру (записи в блозі, фотографії, відеоролики). Це дозволяє перевірити алібі підозрюваного, порівняти його свідчення в поліцейському відділку з повідомленнями, відправленими на Twitter під час вчинення злочину.

При цьому рекомендується постаратися зробити так, щоб працівники кількох відомств, які зацікавилися однією людиною, не завадили один одному. Уявіть собі: у користувача десять друзів і п'ять з них - поліцейські, які копають один під одного, не підозрюючи про те, що вони колеги.

Джерело новини російською: securitylab.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting