Google радить своїм користувачам міняти імена
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
24.08.10 10:51
There are no translations available.

Корпорацію Google все частіше звинувачують у тому, що вона зберігає величезну кількість найрізноманітнішої інформації про своїх користувачів.

З точки зору різних правозахисних організацій, такий збір докладної інформації може бути прирівняний до порушення права на недоторканність особистого життя. Днями виконавчий директор інтернет-гіганта Google Ерік Шмідт запропонував усім користувачам, які не хочуть, щоб їх особисте життя ставала надбанням інтернет-громадськості досить оригінальне рішення проблеми. За словами Шмідта, ті користувачі, які не хочуть, щоб їх інтернет-життя заважало життю реальному, повинні змінити імена.

Як повідомляє сайт webplanet.ru, Ерік Шмідт заявив, що Google знає про своїх користувачів все і ці відомості використовуються виключно для розвитку рекомендаційних систем. Так, Google, маючи в своєму розпорядженні докладну інформацію про всі смаки того чи іншого користувача, завжди може підказати де і який товар він може придбати або яку дорогу вибрати, щоб дістатися до будинку, минаючи пробки. При цьому Шмідт підкреслив, що Google всю наявну в них інформацію, що стосується користувачів, тримає в секреті, проте, якщо хто-небудь з користувачів вважає це вторгненням у своє особисте життя, йому просто не варто називати в мережі своє справжнє ім'я.

(Джерело RU: itua.info)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting