Дослідження: хакери надають перевагу Google
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.07.10 09:46
There are no translations available.

Понад дві третини результатів видачі за популярними запитах в Google веде на сайти, що містять приховане шкідливе програмне забезпечення. Такий один із висновків, що містяться у звіті, підготовленому фірмою Barracuda Networks.

Дослідники протягом двох місяців вивчали запити за популярними темами, виявивши в результаті, що шкідливе програмне забезпечення при пошуку через Google спливає в два рази частіше, ніж при пошуку через Bing, Twitter і Yahoo разом узятих. Так, при аналізі 25 000 популярних тем і 5,5 мільйонів запитів було встановлено, що 69% результатів видачі Google містять шкідливі приховані посилання. Для Yahoo цей показник дорівнює 18%, для Bing - 12%, а для Twitter - всього 1%.

Знаменитості користуються у зловмисників особливою увагою. Приміром, імена трьох актрис і одного гравця NFL потрапили до першої десятки запитів, що найчастіше використовуються кіберзлочинцями.

Крім іншого, експерти фірми Barracuda проаналізували 25 мільйонів облікових записів на Twitter, щоб виявити і зафіксувати ознаки, за якими активність на них може вважатися підозрілою. Вийшло, що лише 28,9% користувачів Twitter є "справжніми користувачами Twitter". Ще з 30% акаунтів не було відправлено жодного повідомлення, а 1,7% акаунтів в першій половині 2010 року було заблоковано через підозрілі дії з ними.

(Джерело RU: xakep.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting