Dell випустила безкоштовний додаток, що підвищує безпеку роботи в Інтернеті
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
21.07.10 15:53
There are no translations available.

Компанія Dell випустила безкоштовний додаток Secure Browser, який покликаний не дати шкідливим програмам з Інтернету зашкодити комп'ютер.

Програма створена компанією Kace, купленої Dell на початку року. Вона використовує технологію віртуалізації, що дозволяє працювати в Інтернеті, без страху зараження вірусами і зміни шкідливими програмами важливих системних налаштувань.

Secure Browser побудований навколо стабільної версії Firefox 3.6 з плагінами Flash та Adobe Reader і робота з ним майже не відрізняється від роботи з звичайною версією Firefox.

Браузер функціонує в ізольованому середовищі, тому будь-які дії зловмисників, спрямовані на інфікування комп'ютера, легко зупиняються скиданням додатку до вихідного стану.

Користувач також може завести "білий" і "чорний" список сайтів, що включає, відповідно, довірені і небезпечні ресурси. Аналогічно, браузеру може бути дозволений або обмежений доступ до зовнішніх програм.

Додаток підтримує 32-бітові версії операційних систем Windows XP, Vista і Windows 7. Дистрибутив розповсюджується безкоштовно з сайту розробника.

(Джерело RU:rian.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting