Twitter заборонили обманювати своїх користувачів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
25.06.10 11:01
There are no translations available.

Федеральна торгова комісія США звинуватила Twitter в слабкому захисту конфіденційної інформації своїх користувачів. Тепер власникам мережі заборонено приховувати від клієнтів правду про ступінь захищеності введених даних. Про це повідомляє американське галузеве видання Advertising Age.

Рішенням, до якого Twitter і комісія прийшли вчора, 24 червня, зазначається, що соціальна мережа «вводила в оману користувачів і піддавала ризику їх конфіденційність». Доказом такого висновку стали два гучних випадки в 2009 році. Тоді з-за низького ступеня захисту особистих даних «юзерів» Twitter-хакери змогли зламати сторінки багатьох користувачів мережі. Серед них мікроблог новообраного на той момент президента Барака Обами, телеканалу Fox News, а також поп-зірки Брітні Спірс.

Після ухвалення рішення комісії соціальній мережі заборонено 20 років «вводити в оману користувачів» щодо істинного ступеня захисту їх особистих даних. До того ж, Twitter наказано вжити низку заходів щодо підвищення безпеки в мережі. У першу чергу, мова йде про впровадження сучасної системи безпеки, яка буде постійно оновлюватися. Протягом 10 років стан цієї системи раз на два роки має перевірятися і оцінюватися незалежною аудиторською компанією.

Випадок з Twitter - вже 30-й в історії Федеральної торгової комісії США, що стосується дотримання заходів безпеки даних. Проте це перший випадок, який стосується соціальної мережі.

(Джерело RU: mediabusiness.com.ua)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting