Мережі Пентагону атакують шість мільйонів разів на день
Оценка пользователей: / 8
ПлохоОтлично 
05.06.10 09:32
There are no translations available.

Мережі міністерства оборони США витримують шість мільйонів хакерських атак на день. Такі дані навів голова кіберкомандування США генерал Кіт Александер на зустрічі з експертами з мережевої безпеки і журналістами у Вашингтоні, повідомляє AFP.

У своєму першому публічному виступі з моменту призначення на посаду Александер заявив, що стурбований зростанням "віддалених атак" на комп'ютерні системи оборонного відомства. Александер, який також очолює Агентство національної безпеки (АНБ), повідомив, що в даний момент безпека 15 тисяч мереж Пентагону забезпечують понад 7 мільйонів систем.

У числі основних джерел мережевої загрози генерал назвав терористів, злочинні угрупування і окремих хакерів. При цьому Александер підкреслив, що інтереси країни знаходяться в небезпеці через наявність "значних вразливостей" і погроз.

Генерал навів, як приклад, хакерські DDoS-атаки на урядові ресурси Естонії та Грузії в 2007 і 2008 роках. Він також повідомив, що з тих пір з'явилися і нові загрози безпеці.

Наказ про створення Кібернетичного командування в рамках Пентагону був підписаний міністром оборони США Робертом Гейтсом в червні 2009 року. У травні 2010 року на посаду глави підрозділу був призначений глава АНБ Кіт Александер. У завдання кіберкомандування входить забезпечення безпеки військових мереж.

(Джерело RU: lenta.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting