Безпечний пошук
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
20.04.10 22:58
There are no translations available.

Існують системи пошуку вірусів, вбудовані в пошукові системи. Системи з функцією захисту користувачів від небезпечних сайтів мають наступні пошуковики:

  • Google (власна технологія).
  • Yahoo (технологія SearchScan від McAfee).
  • Яндекс (технологія від Sophos та власна технологія).

Дані пошукові системи - Google, Yahoo та Яндекс (що додав дану функцію в 2009 році) - позначають шкідливі сайти в результатах пошуку, якщо система пошуку вірусів в даних пошукових системах виявила шкідливий код на веб сайтах, що виводяться в результатах пошуку. Таким чином пошуковики турбуються про користувачів власних систем.

Результатами впровадження даних систем є:

  • Збільшення безпеки користувачів даних пошукових систем. Ефективність різних систем різна, але рівень безпеки користувачів всіх зазначених систем збільшується.
  • Блокування сайтів в пошукових системах, якщо вони були інфіковані. Що буде турбувати власників сайтів з точки зору SEO та отримання відвідувачів з даних пошукових систем.

Пошукові системи та їхні користувачі безумовно виграють від наявності захисту від шкідливих сайтів в рамках пошукових систем. Питання лише в тому, хто наступний з пошуковиків запропонує подібну функцію і головне, щоб захист був ефективний.

Джерело: websecurity.com.ua

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting