Фільтр IE8 щоденно блокує більше 3 млн. потенційно небезпечних об'єктів
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
07.04.10 17:16
There are no translations available.

Шкідливі програми продовжують залишатися однією з найбільших небезпек сучасного Інтернету. Захист від шкідливих програм є важливим фактором успіху і надійності програми для веб-серфінгу. Браузер Internet Explorer 8 відмінно справляється із захистом користувача від потенційних інтернет-загроз.

Згідно з даними дослідження корпорації Microsoft, одна з кожних 250 завантажень програм або інтернет-сторінок є небезпечною для користувача і може призвести до зараження комп'ютера шкідливими програмами - в ній міститься шкідливий програмний код, здатний згодом заразити комп'ютер користувача.

Браузер Internet Explorer 8 оснащений спеціальним фільтром SmartScreen Filter, завдяки якому досягається високий рівень захисту комп'ютерів від різного роду загроз.

З початку березня 2009 SmartScreen заблокував понад 560 млн. спроб завантаження шкідливого ПЗ. В останній місяць браузер блокував в середньому 3 млн. загроз щодня.

Ці дані отримані на основі аналізу роботи сервісу URL Reputation Service (URS), який проаналізував понад 250 млрд. веб-адрес, переглянутих користувачами браузера. Щодня Microsoft отримує близько 300 млн. доповідей про роботу браузера, які містять дані про понад 4 млрд. адрес. Для пошуку та визначення шкідливих програм фахівці корпорації аналізують більше 1 терабайта даних щодня.

Ось ще інші не менш цікаві статистичні дані:

  • Щогодини фільтр SmartScreen блокує більше 125 тис. потенційно небезпечних сайтів та завантаження програм;
  • Кожну хвилину SmartScreen блокує майже 2 тис. потенційно небезпечних об'єктів завантаження;
  • Кожну секунду фільтр SmartScreen блокує майже 35 потенційно небезпечних об'єктів завантаження

Джерело: itua.info

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting