Нова система виявляє шкідливі файли в 99% випадків
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
08.04.13 20:52
There are no translations available.

Content-Agnostic Malware Protection

Google представила систему виявлення і блокування шкідливих файлів, що завантажуються і виконуються користувачами Google Chrome.
Розробники Google представили систему Content-Agnostic Malware Protection (CAMP) для виявлення і блокування шкідливих файлів, що завантажуються і виконуються користувачами браузера Google Chrome. За словами дослідників, ефективність системи складає 99%.
CAMP проводить аналіз і сортування до 70% файлів, виконуваних на комп'ютерах користувачів, на предмет шкідливого ПЗ. Файли, які не вдалося визначити, система відправляє в online-сервіс для проведення додаткового аналізу.
Для сортування файлів система використовує «чорні» і «білі» списки, а сервіс CAMP проводить аналіз за такими характеристиками, як URL, інтернет-адреса або сервер, з якого було зроблено завантаження файлу, а також будь-які сертифікати, прикріплені до нього.
За словами експертів, CAMP усуває розрив між «чорними» і «білими» списками, доповнюючи їх спеціальною системою, яка застосовується для аналізу невідомих файлів. Особливістю CAMP є забезпечення захисту користувачів Google Chrome, яке практично не зачіпає їх конфіденційність.
CAMP є «відповіддю» фільтру SmartScreen компанії Microsoft для Internet Explorer. Тим не менш, SmartScreen викликає у деяких користувачів побоювання, тому що фільтр відразу відправляє характеристики кожного аналізованого файлу на сервери Microsoft, тоді як CAMP спочатку визначає шкідливі файли безпосередньо на місці, перш ніж передати його характеристики аналітичним сервісів, розміщених на серверах.
Експерти Google заявили, що CAMP в кілька разів ефективніше таких популярних антивірусних продуктів, як McAfee SiteAdvisor і Symantec Safe Web, що визначають шкідливі файли лише в 25% випадків.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting