SearchInform суттєво оновила флагманський продукт
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
17.03.13 19:35
There are no translations available.

Платформа SearchInform Endpoint Sniffer

В платформі SearchInform Endpoint Sniffer, призначеній для перехоплення трафіку через агенти на робочих станціях і лептопи співробітників, була покращена користувальницька складова.
Тепер спеціаліст з безпеки може інсталювати або деінсталювати всі протоколи (Mail Sniffer, IM Sniffer, HTTP Sniffer і т.д.) в один клік. Для полегшення роботи була поліпшена функція винятків з комп'ютерів, на які не можна встановлювати агенти. Також з'явилася можливість переведення агентів в offline-режим. У разі необхідності, інформація з агентів може накопичуватися безпосередньо на машинах користувачів, а пересилатися для аналізу в заздалегідь заданий час (наприклад, вночі). Тим самим стало можливим істотно знизити навантаження на мережу підприємства в робочі години. Як показала практика, подібний підхід активно застосовується в організаціях з малою пропускною здатністю каналу.
Діапазон контрольованих каналів в Endpoint Sniffer поповнився Facebook Messenger - популярним клієнтом, що дозволяє спілкуватися в Facebook без браузера. Розширилася функціональність і DeviceSniffer: була реалізована можливість повного управління доступом до сканера, підтримка технології Windows Portable Device, а також управління доступом запису файлів на пристрої за їх розширенням. Іншими словами, на зовнішні носії тепер можна обмежувати запис окремих видів файлів, наприклад документів Word. Підтримка WPD, в свою чергу, необхідна, так як багато співробітників все частіше замість USB-накопичувачів використовують плеєри, фотоапарати, електронні книги і т.д.
SearchInform Endpoint Sniffer
Зміни торкнулися і платформи Network Sniffer, призначеної для перехоплення даних на рівні зеркального трафіку. У ній з'явилася інтеграція з Microsoft Lync 2013. Оптимізація алгоритмів обробки даних у протоколах ICQ, XMPP, SIP, MMP, MSN дозволила збільшити швидкодію на 60%.
Одним з найважливіших оновлень DataCenter, модуля, що відповідає за управління всіма компонентами «Контуру інформаційної безпеки», стала нова функція розмежування прав доступу для співробітників служби безпеки. Вона дозволяє користувачеві контролювати потоки інформації по певному об'єкту окремо від інших. Тобто один спеціаліст з безпеки, наприклад, може контролювати фінансовий відділ, інший - рекламний, третій - і рекламний, і фінансовий.
Аналогічний «апгрейд» отримав і AlertCenter - ключовий модуль «Контуру інформаційної безпеки SearchInform». Іншими словами, тепер для кожного користувача AlertCenter можна приховати для перегляду не тільки всю політику, але й окремі результати спрацювань за нею. Всі необхідні права попередньо задаються в DataCenter.
Поліпшення торкнулися і програмного продукту ReportCenter: він обзавівся новими типами звітів за встановленим на машинах користувачів програмним забезпеченням. Тепер можна вивести звіти як за встановленним ПЗ на поточний момент часу, так і з історії установки\деінсталяції ПЗ за певний період часу.
SearchServer - продукт, що дозволяє відстежувати появу конфіденційної інформації на комп'ютерах користувачів і загальнодоступних мережевих ресурсах, також обзавівся новими можливостями. Зокрема, була додана функція розпізнавання PDF-файлів через Abbyy Recognition Server.
SearchInform Sniffer Client - модуль, що дозволяє переглядати будь-яку перехоплену інформацію, оновився не тільки «технічно», але і «візуально». Крім розмежування прав на перегляд інформації, була реалізована нова функція мультивікон, що підвищила ергономічність продукту. Наприклад, спеціаліст з безпеки може відмовитися від відображення пошукових запитів у вигляді вкладок на користь віконного режиму, а потім рознести ці вікна на декілька моніторів. Тим самим аналізувати пошукові видачі стало істотно зручніше.
(Джерело RU: ixbt.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting