Найшвидший спосіб безкоштовно відновити пошкоджені файли
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
06.12.12 20:43
There are no translations available.

Новий сервіс з відновлення пошкоджених даних, можна використовувати безкоштовно! Запущений компанією Мансофт, він обіцяє залишити далеко позаду своїх конкурентів вже на початковому етапі боротьби.
Сервіс дає можливість не тільки безкоштовного, але і якісного, відновлення пошкоджених даних для будь-якого користувача, що має доступ в Інтернет.
Кому це може стати в нагоді?
Сервіс onlinerecovery.munsoft.com буде корисний тим, хто не любить, або не може встановлювати програмне забезпечення собі на комп'ютер, адже відновлення буде відбуватися онлайн. Крім того, той факт, що сервіс можна використовувати безкоштовно, приємно гріє душу. Адже в наш час немає таких людей, які не хотіли б заощадити свої час, гроші і ресурси.
Підтримуються різні типи файлів
Цей сервіс підтримує відновлення даних з більшості найпопулярніших форматів файлів. На даний момент можливе відновлення максимальної кількості інформації з наступних типів файлів:
Розширення файлів     Тип файлів
DOC, DOCX             Документ Microsoft ® Word
XLS, XLSX               Документ Microsoft Excel ®
PPT                         Документ Microsoft PowerPoint ®
PST                         База даних Microsoft Outlook ®
DBX                         База повідомлень Microsoft Outlook Express
MDB, ACCDB           База даних Microsoft Access
RAR                         RAR-архів
ZIP                          ZIP-архів
Як ним cкористатися?
Потрібно просто завантажити свій пошкоджений файл на сервер компанії, і дочекатися, коли файл буде відновлений. Якщо ж Ви хочете відновити кілька файлів, то Вам потрібно всього лише розповісти про сервіс в Інтернеті (соціальні мережі, форуми, блоги) і Ви отримаєте ключ на деяку кількість відновлень.
Що робити, якщо цього мало?
Просто повторіть процедуру, посилаючись на сервіс в іншому місці. Саме тому можна судити, що розробники потрудилися, щоб зробити сервіс максимально доступним для будь-якого користувача.
Чи варто довіряти?
Як відомо, компанія Мансофт довгий час є однією з провідних компаній з відновлення даних, але до цього моменту вона займалася випуском лише традиційних програм. Керівник компанії повідомив, що в створенні сервісу був використаний весь накопичений роками досвід, і, крім того, серцем сервісу є їх вже протестоване програмне забезпечення.
Як довго це триватиме?
Поки, onlinerecovery.munsoft.com запущений в бета-режимі, але, як заявляють розробники, сервіс буде швидко розвиватися, а усунення неполадок буде відбуватися в максимально короткий час. Поки невідомо, чи залишиться можливість використовувати ресурс безкоштовно чи після закінчення тестування він перейде на комерційну основу, але за наявною інформацією, це буде вирішено протягом місяця.
(Джерело RU: factroom.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting