Персонаж аніме краде адреси електронної пошти
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
01.08.12 10:02
There are no translations available.

Зловред Android.MailSteal.1Компанія «Доктор Веб» попереджає користувачів про появу нової шкідливої програми, що вражає мобільні пристрої під керуванням ОС Android.
Шкідливий функціонал ховається в еротичному додатку, який потай від користувачів виконує пошук і відправку зловмисникам адрес електронної пошти, знайдених в книзі контактів.
Для поширення Android.MailSteal.1 зловмисники використовують поштову спам-розсилку японською мовою: в листах користувачам пропонується еротичний вміст, який є на якомусь сайті. Представлене посилання, залежно від тексту, може незначно відрізнятися в різних повідомленнях, але завжди веде на один і той же портал. Відкриття сайту на звичайних комп'ютерах або мобільному телефоні призведе до виникнення помилки доступу, в той час як браузер операційної системи Android успішно виконає завантаження. Це свідчить про те, що метою зловмисників є власники мобільних пристроїв на базі цієї ОС.
Оформлення веб-сторінок, які завантажуються, максимально наближене до інтерфейсу каталогу Google Play. Подібна тактика вже не раз застосовувалася авторами різних шкідливих додатків.
Якщо користувач спробує встановити одну із пропонованих програм, сайт зловмисників виконає перенаправлення на інший сервер, з якого відбудеться завантаження програмного пакета з ім'ям livewall1.apk. Серед інших можливостей у повноваження цього додатка входить доступ до читання контактів, що має насторожити користувачів, проте очікуваний функціонал програми може приспати їх пильність.
Після запуску додаток демонструє на екрані мобільного пристрою еротичне зображення японського аніме-персонажа, яким можна управляти. Однак при цьому воно непомітно для користувача здійснює пошук адрес електронної пошти серед наявних у нього контактів і виконує їх відправку на віддалений сервер. У подальшому отримані адреси можуть бути використані зловмисниками, наприклад, для організації спам-розсилок.
(Джерело RU: soft.mail.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting