Аналізатор URL-ризику від Zulu - безпека відвідування веб-сайту
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
03.03.12 18:13
There are no translations available.

Zulu URL Risk AnalyzerЯкщо Ви раніше ніколи не відвідували певний сайт, то не знаєте, що там приготовлено для Вас. Єдина інформація, яку маєте на даний момент, - це веб-адреса, анкорні теги і джерело посилання.
Особливо джерело може надати Вам уявлення про посилання. Якщо довіряєте джерелу, то можете, наприклад, довіряти і призначенню.
Деякі користувачі встановлюють доповнення і розширення, які допомагають і захищають їх в Інтернеті. Наприклад, такі додатки, як Web of Trust або URL X-Ray для веб-браузера Firefox.
Zulu URL Risk Analyzer надає ще одну можливість. Онлайн-сканер проводить різні перевірки, пов'язані з безпекою на обраному сайті, щоб повідомити загальний бал при завершенні перевірки.
1
Сервіс виконує такі перевірки:
  • Зміст: фішинг-евристика, перевірка Zscaler вмісту, Zscaler Obfuscated перевірка JavaScript
  • URL: підозрілі доменні імена, перевірка Zscaler URL, ризик доменів верхнього рівня, блокування SURBL
  • Хост: автономна система ризиків, гео-розташування ризику, мережевий блок ризику, паркування/інвалідність домену
Деякі тести, такі як перевірка фішинг-евристики, проста і зрозуміла, а інші, такі як перевірки блоку SURBL, не настільки зрозумілі. Ви можете навести курсор на будь-яку перевірку, що проводиться, для відображення короткого опису того, що саме перевіряється. Наприклад, перевірка блокування SURBL – це перевірка наявності URL в чорних списках, які показують, чи використовувалась адреса для зловмисних дій.
Кожна позитивна перевірка додає бали до загального рахунку адреси, чим відрізняється від більшості систем рейтингу, коли більш високі бали надаються за кращі результати, і нижчі- за гірші.
Аналізатор URL-ризику може бути корисним інструментом для веб-майстрів, які хочуть перевірити свої власні домени, тим бізнесменам, які планують придбати веб-сайт, і системним адміністраторам, як частина їх регулярних перевірок безпеки.
Сервіс не дозволяє використати його для перевірки всіх веб-адрес, які Ви плануєте відвідати, бо набагато б сповільнився перегляд.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting