В Інтернеті з'явився новий «особливо небезпечний» поштовий вірус
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
05.02.12 17:16
There are no translations available.

Новий поштовий вірусНовий вірус, який поширюється електронною поштою, заражає комп'ютер, навіть якщо користувач не відкриває вкладені файли.
Як розповіли експерти з безпеки, лист автоматично завантажує шкідливу програму при відкритті повідомлення.
Між тим, сам лист не є носієм вірусу, тому більшість антивірусів не сприймає його як загрозу і не блокує.
За словами фахівців, комп'ютер теж ніяк не сигналізує про наявність вірусу. Єдиний напис, який з'являється на екрані при спробі відкрити лист - це напис "загрузка ... будь ласка, почекайте".
Експерти відносять новий вірус до розряду особливо небезпечних і відзначають, що до зараження схильні комп'ютери, які працюють на ОС Windows.
Відзначимо, нове покоління поштових вірусів являє собою html-лист, що містить JavaScript, який автоматично завантажує шкідливу програму при відкритому поштовому клієнті.
"Такий вид спаму зачіпає навіть тих обережних користувачів, які ніколи б не відкрили підозрілий аттач і не перейшли б за посиланням від невідомого адресата", - розповіли експерти з безпеки компанії Eleven Research Team.
Відзначимо, нова хвиля листів приходить під заголовком "Оновлення системи безпеки банку" ("Banking Security Update") і направляється нібито з домена fdic.com Американської страхової компанії.
Щоб захиститися від нової модифікації вірусу, фахівці Eleven Research Team радять включити всі параметри безпеки поштового клієнта на максимум і завантажити оновлену версію браузера.
(Джерело RU: pitbit.ru)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting