Я знаю, що Ви завантажили на BitTorrent ...
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
18.12.11 09:15
There are no translations available.

Ви завантажили з торрента...Те, що відстежувати файли, якими обмінюються користувачі в пірингових мережах можна - відомо давно. Ще минулого року повідомлялося про розробку в Національному інституті інформаційних і комунікаційних технологій (Японія).
Система дозволяє шукати файли і дивитися, хто їх скачував, аж до IP-адреси і часу. Але це мало кого бентежило. Стежать-то там, а ми тут, і між Японією, і, наприклад, користувачем в Лондоні багато тисяч кілометрів і бар'єр у вигляді міждержавних кордонів. Загалом, психологія людини побудована так, що поки він не відчує на собі наскільки слабо захищена його конфіденційність в Інтернеті - турбувати його це буде мало.
«Привіт пірат, IP-(ваша IP-адреса)! Ти занесений в нашу базу даних. Ти любиш качати торенти, адже так? Принаймні, хтось у вашій оселі любить ... Судячи з наших записів ти скачав декілька файлів. Деякі з них ти можеш побачити в таблиці нижче ... Звичайно, ми впевнені, що ти не порушував ніяких законів і скачував тільки легальний контент», - випливає з привітального повідомлення на web-сайті.
Тепер, завдяки сайту youhavedownloaded.com кожен користувач може перевірити сам, які дані про нього представлені на публічному сервері. Тобто, подивитися, що він завантажив в останній час. Або подивитися, що скачали з IP-адрес його колег, знайомих, друзів, недоброзичливців і т.д. Це результати нової служби, представленої російськими розробниками.
Зараз вона претендує на охоплення близько 20% всіх публічних трекерів BitTorrent. Відмінність її від інших аналогічних систем в тому, що вона дає кожному можливість скористатися зібраною інформацією. Як каже Сурен Тер (Suren Ter), один із засновників сайту: «Ми просто хочемо нагадати людям, що Інтернет - не місце, де слід очікувати недоторканність приватного життя. Тим не менш, навіть ті, хто це розуміє, ігнорують безпеку досить часто».
Крім того, будь-який бажаючий може помістити цей сервіс на сторінці свого web-сайту, скориставшись спеціальним посиланням у роздiлi Scare your friends (налякати друзів).
І треба сказати, приклад дійсно показовий. Зрозуміло, що IP-адреса це не паспортні дані з місцем проживання. Щоб знайти користувача, який роздає/отримує файл, треба ще буде докласти зусиль. Як мінімум, зіставивши IP-адреси з часом і запитавши додаткові дані у провайдера доступу. Але все-таки, простота, з якою інший користувач може отримати дані про дії інших користувачів, безумовно, повинна насторожити. Хоча б для того, щоб ніхто саме Вам не зміг сказати фразу: Я знаю, що Ви завантажили на BitTorrent ...
(Джерело EN: torrentfreak.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting