Експерти попереджають про майбутню хвилю інтернет-атак нового типу
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
18.12.11 09:11
There are no translations available.

Кібератаки нового типуАвстралійські фахівці з Університету Едіт Коуен прогнозують хвилю кібератак нового типу, проти яких сучасні засоби захисту можуть виявитися малоефективними.
Старший викладач Мюррей Бренд (Murray Brand) називає розглянуту тактику «другим народженням». Суть її зводиться до наступного. На першому етапі зловмисники використовують хробака для інфікування підключених до Мережі комп'ютерів та формування ботнету. Потім активується спеціальна утиліта-приманка для пошуку в Інтернеті та збору образів різних шкідливих програм.
Далі отримані програми модифікуються таким чином, щоб було максимально складно виявити їх за допомогою сучасних антивірусів і засобів проактивного захисту. Після цього новий набір зловмисних програм може бути використаний для нападу на комп'ютерні мережі, порушення роботи інформаційних систем і т. п.
Г-н Бренд вважає, що подібна техніка не тільки дозволить обходити багато сучасних систем безпеки, але і створить таке високе обчислювальне навантаження, що багато комп'ютерів можуть просто-напросто з ним не впоратися.
За оцінками, до кінця 2011 року кількість зразків різних шкідливих кодів в Інтернеті перевищить 75 млн.
(Джерело RU:internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting