Професіонали інформаційної безпеки не встигають за хакерами
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
16.10.11 13:12
There are no translations available.

Професіонали ІБ не встигають за хакерамиДослідження показало, що доступні хакерам ресурси ставлять їх на порядок вище IT професіоналів.
Згідно з результатами дослідження, проведеного компаніями RedSeal Systems і Dimensional Research, фахівці з безпеки на сьогоднішній день не можуть впоратися з вживаними хакерами технологіями. Дослідники провели опитування серед 1967 професіоналів IT технологій, які брали участь у конференціях Cisco Live і Black Hat USA.
75% респондентів заявили, що використання автоматизованих інструментів надає хакерам значні переваги перед фахівцями ІБ. Велика кількість опитуваних погодилася з тим, що їхні підлеглі не можуть застосувати основні рівні безпеки, тому що не розуміють, у чому полягають слабкі місця цих систем.
За результатами дослідження, його автори прийшли до того висновку, що 71%  IT-професіоналів вважають свої системи схильними до зовнішніх загроз через проблеми коректної конфігурації інфраструктури пристроїв безпеки. Більше половини респондентів зізналися, що вони не можуть назвати навіть кількість хостів, які мають доступ до Інтернету.
Половина опитаних скаржаться, що складність інфраструктури систем, якими вони управляють, не дають їм можливості впровадити адекватні заходи захисту.
Майк Ллойд (Mike Lloyd), технологічний директор RedSeal, в своєму висновку до проведеного дослідження заявив: «Гонка озброєнь між професіоналами ІБ і зловмисниками ведеться вже багато років. Наше дослідження змогло показати, що гарні хлопці на сьогоднішній день усвідомлюють всю складність свого завдання».
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting