Перевірте, чи не була Ваша електронна адреса зламана
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
02.10.11 16:57
There are no translations available.

HackNotifier - перевірте, чи не зламана поштаЯкщо Ви в курсі про актуальні події у світі інформаційної безпеки, то Ви, напевно, знаєте про хакерські інциденти, про які періодично повідомляється.
Сайт HackNotifier хоче, щоб Ви точно знали, чи не стала Ваша електронна адреса жертвою якого-небудь такого інциденту. Він виконує перехресні перевірки адрес електронної пошти з громадських баз, випусків хакерів і повідомляє Вам, якщо адреса вже зламана. Перевірка адрес електронної пошти є безкоштовною і не вимагає реєстрації.
Як це працює?
Хакери регулярно зламують веб-сайти і оприлюднюють повні бази даних облікових записів. HackNotifier дозволяє перевірити, чи не була Ваша електронна пошта коли-небудь в одному з цих витоків.
Наскільки це безпечно?
HackNotifer абсолютно безпечний у використанні. Розробники стверджують, що поважають Вашу конфіденційність та не зберігають яку-небудь з електронних адрес, які Ви перевіряєте на їхньому сайті. Сайт використовує 256-бітове зашифроване SSL-з'єднання.
Чи може сайт захистити Вас?
HackNotifier постійно оновлює свою базу даних і пошук нових вторгнень. Сайт також пропонує платні сервіси захисту за $5 і $7 в рік, що включають в себе такі послуги, як 24/7 моніторинг облікових записів, миттєві повідомлення електронною поштою, якщо Ваша адреса з'явиться в одній з баз даних, і SMS-повідомлення.
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting