«Лабораторія Касперського» визначила 5 найбільш небезпечних запитів інтернет-користувачів
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
02.09.11 18:43
There are no translations available.

Небезпечні запити в ІнтернетіПошук інформації в Мережі може бути пов'язаний з ризиком для безпеки комп'ютера і привести до сумних наслідків для його власника.
У загальній масі посилань, які з'являються у вікні браузера в відповідь на пошуковий запит, часто виявляються підозрілі ресурси і фішингові сайти. На основі даних, отриманих за допомогою хмарної системи моніторингу Kaspersky Security Network, експерти «Лабораторії Касперського» визначили 5 найбільш небезпечних запитів інтернет-користувачів.
  • У першу чергу під прицілом кіберзлочинців виявляються любителі безкоштовного і піратського софта. При запитах на цю тему 26% отриманих посилань ведуть на заражені ресурси. При цьому, як відзначили в ході дослідження експерти «Лабораторії Касперського», використання слова «безкоштовно» суттєво збільшує ризик отримати в результаті посилання на шкідливий контент.
  • На другому місці за ступенем небезпеки знаходяться запити інформації «для дорослих», яка традиційно використовується зловмисниками для поширення зловредів. 17% посилань, виявлених за допомогою пошукових систем на цю тему, можуть привести любителів «полунички» на ресурси кіберзлочинців.
  • Замикають трійку лідерів теми, близькі жіночый аудиторії. У 15% випадків небезпечними є посилання на сайти з кулінарними рецептами, тлумаченнями сновидінь, порадами по догляду за собою і т.п. У подібних випадках зловмисники користуються невисоким рівнем знань з інформаційної безпеки інтернет-користувачів, які, як правило, цікавляться цими темами.
  • Не обійшли увагою кіберзлочинці і всілякі соціальні мережі, популярність яких сьогодні стрімко зростає. Шкідливими виявляються 13% посилань за запитами, пов'язаних з такими ресурсами і активностями в них.
  • Нарешті, замикає рейтинг пошук легкого заробітку в Інтернеті - майже кожна десята отримане посилання (9%) загрожує зараженням комп'ютера користувача.
«Сьогодні в Інтернеті можна знайти практично будь-яку інформацію. Цим активно користуються кіберзлочинці, які поширюють шкідливий код під виглядом легального контента», - каже Юрій Намісників, старший вірусний аналітик "Лабораторії Касперського».
(Джерело RU: ittrend.am)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting