Google найняла хакера, який розсекретив новинки Google+
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
31.08.11 16:00
There are no translations available.

Хакер в GoogleІнтернет-компанія Google запросила на роботу австрійського блогера, хакера і веб-розробника Флоріана Рорвека (Florian Rohrweck), який, досліджуючи програмний код соцмережі Google +, одним з перших виявив розділ з іграми ще до його запуску.
"Я приєднаюся до Google в найближчі два тижні", - написав Рорвек у своєму мікроблозі на сервісі Twitter. "Побажайте мені удачі, щоб я зміг підписати контракт з Google в Мілані", - таке повідомлення розробник залишив в Google +.
Функціями Рорвека в Google буде пошук вразливостей і захист вихідного коду веб-додатків Google від витоків і зломів, тобто, фактично, від своїх колег-хакерів.
Передбачається, що в результаті такого рішення Рорвек припинить публікувати докладні характеристики нових функцій Google + у своєму блозі.
Серед описаних ним, але досі пір не реалізованих в соцмережі нововведень - "соціальний" пошук, інтеграція з Google Places і "загальні кола" (Shared Circles).
IT-компанії нерідко вдаються до допомоги талановитих хакерів, логічно припускаючи, що вони найкращим чином підходять для пошуку слабких місць в захисті програмного забезпечення.
Минулого тижня Apple найняла стажистом 19-річного комп'ютерного спеціаліста Ніколаса Алегро (Nicholas Allegra), відомого зломщика смартфона iPhone і планшета iPad.
Раніше компанія Samsung взяла на роботу Стіва Кондика (Steve Kondik), автора CyanogenMod - популярної аматорської "прошивки" для мобільних пристроїв на платформі Google Android, яка надає додаткові функції порівняно з офіційними системами.
Соцмережа Facebook в червні найняла Джорджа Хотц (George Hotz), який зламав захист популярної ігрової консолі PlayStation 3, яка протягом декількох років була неприступна для хакерів. Крім того, компанія виплачує великі винагороди користувачам в рамках програми по пошуку вразливостей Bug Bounty.
(Джерело RU: trust.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting