Користувачів Firefox підстерігає нова шахрайська схема
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
13.06.11 12:31
There are no translations available.

Фальшивий антивірусКористувачі відкритого веб-браузера Firefox зіткнулися з новою шахрайською схемою, що має своєю метою завантаження на ПК користувачів підробленого антивірусного програмного забезпечення зі сторінки, яка імітує сервер Windows Update.
У компанії Sophos, що повідомляє про новий випадок шахрайства, кажуть про стрімке зростання обсягів так званих псевдо-антивірусів і новий випадок шахрайства - це якраз один з таких випадків. Особливість нового випадку полягає в тому, що він орієнтований саме на користувачів Firefox і через мережу сторінок-редиректорів приводить користувача, який попався на вудку, до підробленої сторінки Windows Update.
На даній сторінці користувачам пропонується "терміново завантажити" 2,8-мегабайтний пакет, який в реальності є підробленими антивірусом. Очевидно, що при завантаженні даного пакету, він виявляв у системі якесь неіснуюче шкідливе ПЗ і пропонував його видалити, хоча в реальності все виглядає зовсім інакше - пакет починає розміщувати на ПК зразки шкідливого ПЗ.
"Зараз користувачі повинні бути більш пильними, ніж коли-небудь. Псевдо-антивіруси - це великий бізнес для кіберзлочинців і вони готові витрачати багато часу і зусиль, щоб створити у користувачів повну ілюзію легітимності відвідуваних сторінок і завантаження ПЗ", - говорить старший технічний консультант Sophos Грем Клулі.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting