SecureTower тепер здатний контролювати шифрований протокол XMPP (Jabber)
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
01.06.11 18:06
There are no translations available.

SecureTower 2.7Компанія FalconGaze випустила нову версію системи для захисту від витоків конфіденційної інформації SecureTower 2.7, у якій додана можливість контролю всієї інформації, що передається шифрованим протоколом XMPP (Jabber).
Одним з пріоритетних для компанії FalconGaze напрямків розвитку системи SecureTower є контроль максимального числа потенційних шляхів витоку інформації. Оскільки один із самих, мабуть, швидких і простих способів передачі даних за межі компанії - це месенджери, їм то і приділяється особлива увага, адже у кожного співробітника на комп'ютері встановлений Skype, ICQ, QIP, Miranda, Google Talk і т.д.
Використовуючи зашифровані канали передачі даних (такі, наприклад, як Skype, XMPP (Jabber) або шифрована пошта), недобросовісний співробітник зазвичай впевнений, що його діяльність надійно прихована від зайвих очей.
У новій версії системи SecureTower було суттєво доопрацьовано модуль перехоплення трафіку, внаслідок чого кількість контрольованих каналів витоку було розширено. Крім популярних месенджерів, повідомлень електронної пошти (включаючи шифровану), а також повідомлень і розмов у програмі Skype, з'явилася підтримка шифрованого протоколу XMPP (Jabber), який використовується в таких популярних програмах, як Miranda, QIP Infium (QIP 2010), PSI і багатьох інших.
Також у новій версії SecureTower був дороблений інтерфейс, внаслідок чого покращилася ергономічність, і підвищилася зручність роботи користувача з програмою. Було оновлено функція підсвічування тексту пошукового запиту в результатах видачі, що дозволяє набагато швидше визначити ступінь загрози, що міститься в документах і листування, і, при необхідності, відреагувати на інцидент.
SecureTower є не просто стандартним програмним додатком, а багатокомпонентної системою, інтегрованою в корпоративну мережу, яка дозволить:
  • контролювати витік інформації різними каналами (e-mail, популярні месенджери, Skype, соціальні мережі, блоги та форуми, FTP-трафік, шифрований трафік, зовнішні пристрої та принтери та ін);
  • відстежувати мережеву активність користувачів;
  • оцінити раціональність використання корпоративних ресурсів працівниками;
  • створити упорядкований архів комунікацій компанії.
(Джерело RU: ixbt.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting