Цей тиждень для пошуку (6/06/2010)
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
08.06.10 13:22
There are no translations available.

Це одна із серій регулярних повідомлень про оновлення пошуку.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб послідовно розвивати нові інструменти, можливості та зміни алгоритмів, щоб допомогти собі краще зрозуміти, що Ви маєте на увазі при введенні запиту у вікно Google пошуку, і ми в кінцевому рахунку, використовуємо це розуміння, щоб дозволить отримати інформацію, яку Ви шукаєте, настільки швидко наскільки це можливо. Розуміння є основою  для нашої місії - особливо коли ми прагнемо бути корисними у вирішенні повсякденних завдань. Наприклад, якщо Ви шукаєте про місцеві спортивні команди, а там є останні ігри, то ми покажемо вам їх результати. Якщо Ви приїхали в Бостон і шукає ресторан, то Ви знайдете пропозиції пошуку з урахуванням, заснованих на кращих місцях Бінтаун. Саме ці функції, які розширюють результати пошуку і допоможуть знайти саме те, що Ви шукаєте. На цьому тижні ми внесли деякі зміни, які ми сподіваємося, дозволять зробити Google пошук ще кращим для Вас.

Виправлення помилок правопису в пропозиціях

Так як ми перші почали Google Suggest, ми запропонували додатково надати виправлення орфографії при Вашому пошуку, використовуючи аналогічні запити інших користувачів. За допомогою цієї функції, яка не тільки завдяки пропозиціям допоможе відпочити Вашим пальцям, оскільки Вам не доведеться вводити повний запит, а також можна швидко і легко виловити помилки.

Приклад старої корекції орфографії в Google Suggest

На цьому тижні ми ввели оновлення, що робить Google Suggest ще більш інтуїтивним і простим. Якщо Ви вводите запит, для якого не існують пропозиції термінів пошуку, щоб запропонувати, але з деяких умов пошуку здається, що дійсно є помилка, Google Suggest тепер буде виводити на Ваш запит пропозицію "Ви мали на увазі" та надавати можливість відразу виправити орфографію і отримати результат за Вашим пошуком. Ці пропозиції правопису вже існують на сторінці результатів пошуку, але, переміщаючи їх на більш ранній етап процесу пошуку, сподіваємося, що цим дозволимо простіше і швидше отримати результати, які Ви шукаєте. Зараз ця функція доступна лише в google.com англійською мовою, але ми працюємо над тим, щоб в найближчому майбутньому розширити на міжнародному рівні.

Google Suggest з новою функцією виправлення помилок правопису

Результати мобільного пошуку для мобільних додатків

З десятками тисяч додатків, доступних для Android і iPhone телефонів, є багато варіантів для вибору, коли Ви шукаєте нові додатки. І це має сенс, що, якщо Ви чули про популярний новий додаток і хочете йогозавантажити. У спробі зробити ще простішим пошук програм, на цьому тижні ми запустили нові можливості для мобільного пошуку, який допомагає користувачам Android-пристроів та iPhones знайти та завантажити мобільні додатки. Тому наступного разу, коли Ви шукатимете останні частини гри, мультимедійні додатки або інструмент для подорожі на вашому телефоні, ми покажемо Вам спеціальні результаті у верхній частині результатів мобільного пошуку, де відображається основна інформація про необхідну Вам програму, включаючи назву, ціну і видавця. Ви також знайдете посилання, яка направить Вас безпосередньо на сторінку встановлення програми в Android Market або в App Store для Apple.

Приклад мобільного пошуку на вашому iPhone чи Android пристрої: [download pandora] або [bank of america app]

Новий погляд на домашню сторінку Google

Пошук стає ще цікавішим, коли він індивідуальний. Ось чому радий оголосити про нашу нову функцію, яка дозволяє налаштувати Вашу Google-сторінку з улюбленою фотографією. Якщо Ви вибираєте зображення зі свого комп'ютера, свого веб-альбому Picasa або громадської галереї фотографій, організованій Picasa, Google сьогодні може налаштуватися під Вас. Щоб зробити зміни, відкрийте головну сторінку google.com і знайдіть посилання "Змінити фоновий малюнок" в нижній лівій частині сторінки. Стежте за радісними оголошеннями про цю функцію!

Дякую за читання і чекайте появи новин наступного тижня.

Автор Марісса Майєр

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting