Google вносить зміни в механізм роботи свого пошуковика
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
04.12.11 13:06
There are no translations available.

Пошукові алгоритми GoogleGoogle анонсувала десяток нових методів, доданих в пошуковий алгоритм, що дозволить компанії підвищити якість інтернет-пошуку, а з іншого боку, підкаже власникам сайтів, як краще оптимізувати контент, щоб підняти показники своїх веб-проектів в пошуковому індексі Google.
Як повідомили в компанії, впроваджені поліпшення стосуються поліпшеного індексування великих документів, розширюють можливості механізму пошукових автопідказок, а також краще визначають так звані припарковані домени і лінк-ферми, знижуючи їх показники в рейтингу. За словами представників компанії, подібні незначні нововведення компанія проводить щомісяця, але тепер було прийнято рішення про них повідомляти відкрито, розповідаючи про суть проведених роботи.
У Google говорять, що компанія перевизначила пошукові результати по найбільш частих запитах, зробивши їх більш релевантними. Деякі зміни торкнулися також і схожих запитів і запитів зі словами-омонімами. Окремо компанія заявила, що нововведення торкнулися і користувальницького контенту: сторінки з оригінальним контентом користувача тепер будуть підніматися ще вище в рейтингах.
У блозі компанії говориться, що всього з початку цього року інженери Google реалізували понад 500 нововведень в пошуковій системі.
Незалежні аналітики зазначають, що останнім часом на адресу Google стали звучати звинувачення в тому, що компанія, нібито, штучно змінює пошукові дані, віддаючи пріоритет власним проектам. Щоб знизити риторику в цьому напрямку Google публікує більш докладні дані про алгоритми пошуковика компанії.
"На сьогоднішній день у нас в блогах опубліковано більше 1000 матеріалів, пов'язаних з пошуком, більше 400 відео для вебмастеров і тисячі повідомлень у форумах, де обговорюються особливості роботи пошукової системи", - говорять в Google.
Наступну порцію даних про механізми роботи пошукової системи Google планує опублікувати в січні.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting