У соціальну мережу Google+ додали чудовий функціонал
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
30.10.11 19:08
There are no translations available.

Google+У соціальній мережі Google Plus додали чудовий функціонал для відстеження шляхів розповсюдження певних трендів - Google+ Ripples.
За допомогою функції Google+ Ripples створюються інтерактивні зображення загальнодоступних повідомлень. Ви зможете бачити, як вони поширювалися Мережею. Завдяки цьому стало ще простіше знаходити і додавати в свої круги нових цікавих людей.
Ripples надає наступну інформацію:
• Список користувачів, що опублікували повідомлення для всіх, а також їх коментарі
Ці люди будуть відображатися разом зі своїм колом. Всередині кола виявляться ті, хто переніс до себе повідомлення від творця кола, і так далі. Розмір кола залежить від внеску конкретного користувача в поширення повідомлення.
Коментарі користувачів, додані до повідомлення, відображаються на бічній панелі. Якщо ім'я користувача видно Вам у візуалізації, то його коментар буде зображений на бічній панелі. Побачити інші коментарі можна, змінивши масштаб і порухати зображення. Щоб подивитися коментарі до повідомлення, зроблені користувачем, наведіть курсор на його ім'я в Ripples.
• Як поширювалося повідомлення
У нижній частині сторінки Ripples відображається анімована візуалізація, що ілюструє поширення повідомлення. Крім того, на лінійному графіку представлена активність користувачів, пов'язана з повідомленням.
• Статистика повторних публікацій
Під часовою шкалою на сторінці Ripples наведена статистика повторних публікацій. Тут можна побачити, хто з користувачів найбільше вплинув на поширення повідомлення. Дізнатися, як саме воно поширювалося і на яких мовах розмовляють користувачі, які опублікували його.
Якщо Ви виявите на Ripples особливо цікаву статистику, то можете поділитися нею з користувачами у своїх колах. Відкривши візуалізацію, скопіюйте URL і опублікуйте посилання в своїй стрічці.
Переглянути можна приклад тут
What's Hot (https://plus.google.com/hot)
Ще одне нововведення - це можливість через пункт What's Hot (який також поки що недоступний для рунета) відстежувати поточні тренди в соціальній мережі. Завжди цікаво знати, що зараз користується особливою увагою.
Google+ Creative Kit
Фотографії це наше з вами обличчя в соціальній мережі. Чим вище їх якість - тим краще. Тепер в Google Plus працювати з ними стане ще простіше завдяки покращеному редактору фотографій Google + Creative Kit. Редагуємо, додаємо ефекти, створюємо незабутні образи ...
Підтримка Google Apps
Ще одна приємна новина для організацій. Тепер акаунти Google Apps можуть працювати з Google Plus. Користувачі Google Apps будуть мати такий самий функціонал, що і звичайні користувачі і навіть більше. На додаток до можливості расшарівать матеріали серед своїх колом, вони зможуть ділитися матеріалами й зі своїми колегами по Google Apps.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting