Google тихо запустив єдиний сайт для своїх сервісів
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
28.06.11 13:57
There are no translations available.

wdyl.comБез офіційного оголошення Google ввів в дію www.wdyl.com, що об'єднує видачу інших сервісів компанії.
Ймовірно, голосно повідомити про нього світу передбачалося пізніше, допрацювавши сайт, проте інтернет-користувачі вже помітили його. Загадкова назва "wdyl" означає "What do you love?" (Проте рунетчики, ймовірно, будуть асоціювати назву з виразом "ябивдул").
Ввівши на сайті свій запит і натиснувши на спеціальну кнопку у вигляді сердечка, можна на одній сторінці побачити видачу відразу багатьох сервісів Google на цей запит, як пошукових (зображення, новини, блоги), так і інших (наприклад, переклад введеного слова на інші мови в Google Translate).
У число сервісів включені і ті, у випадку з якими користувачі зазвичай не оперують запитами, на зразок Gmail і браузера Chrome: якщо ввести запит "Вебпланета", то wdyl.com запропонує написати в Gmail кому-небудь лист із темою "I love Вебпланета", а також порекомендує скачати Chrome, щоб швидше отримувати доступ до інтернет-матеріалів про Вебпланету. Оскільки навряд чи користувачі, що вводять запит "Вебпланета", бажають таким хитромудрим способом отримати посилання на скачування Chrome, залишається припустити, що Google в цьому випадку хоче не стільки допомогти їм, скільки популяризувати одні зі своїх сервісів за рахунок інших.
На сайті, окрім самої видачі, присутня можливість повідомити про нього друзям за допомогою Gmail або Google Buzz - але, що дивно, немає фірмової кнопки Google "+1". Крім того, сайт ще не працює з кирилицею.
(Джерело RU: webplanet.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting