Графічний пошук Google, або «запорожець» теж машина
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Пошук по зображенняхПісля того як Гугл оголосив про нову опції «Пошук по зображеннях», радості автора не було меж.
Скільки разів, намагаючись ідентифікувати ту чи іншу пам'ятку на фото, автор жалкував про те, що не можна просто передати її «в обійми» Інтернету, який, просканує мільйони зображень, в лічені секунди визначить, ху із ху і уот із уот. Тепер, здавалося, завдяки всемогутньому Гуглу мрії починають збуватися. Але не тут-то було ...
По-перше, серед браузерів жоден, крім Chrom'a, про нову можливість не «знав». Більш того, отримати доступ до нового сервісу вдалося не відразу. Chrome періодично відмовлявся його «бачити», потрапити безпосередньо з меню Гугла не завжди виходило і доводилося ручками забивати в адресному рядку images.google.com (хоча, впевнений, всі ці баги швидко пофіксять, якщо вже не пофіксили).
Випробувати нововведення автор вирішив на фотографії одного екзотичного дерева, зображеного на узбережжі Іспанії. Свого часу автор безуспішно перелопатив всю Мережу, намагаючись визначити, до якого виду належить це дерево. Сподіваючись на нові можливості Google, автор затягнув фотографію в його пошуковий рядок. Результати, м'яко кажучи, розчарували. Як схожих представників тропічної флори Гугл запропонував зовсім не схожих на дане дерево представників автомотопрому. І це притому, що на фото, де частково видно перехрестя, немає жодного автомобіля!
«Гаразд, автолюбитель ... Отримуй», - подумав автор, закидаючи в Гугл фото побитого, але цілком пізнаваного передку «запорожця». Анітрохи не вагаючись, пошуковик видав в результатах які завгодно марки авто, крім власне самого «запорожця». Місцями дуже навіть полестив останньому.
Далі довелося істотно полегшити Гуглу завдання і запропонувати йому щось, що «вже зовсім не впізнати не можна!». Нарешті, результати можна було назвати задовільними. Крім справді схожих на оригінал зображень Гугл також видав традиційні текстові посилання, відповідні (швидше за все) графічному запиту. На цьому експеримент вирішено було завершити, щоб зберегти в своїх очах репутацію улюбленого пошуковика.
Висновок: «згодовувати» новому пошуку має сенс тільки широко відомі зображення, не наділені особливим креативом. Також на ура «пізнаються» вже розміщені в Мережі зображення, що корисно, якщо Вам потрібна картинка кращої якості (вищого дозволу). В іншому ж, мрії залишаються мріями. А дерева, як і раніше описуються безсмертним «Во!» Крамарова.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting