Інформація про авіарейси від Google
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Інформація про авірейси від GoogleБуквально щодня з'являються все нові сервіси від Google (а може хтось приблизно оцінити кількість сервісів «корпорації добра», які зараз доступні поза Google labs?).
Загалом-то, новий сервіс дуже простий у використанні, зайвих рухів тіла здійснювати не потрібно, плюс до всього, ця розробка доступна і для російськомовних користувачів. Але давайте перейдемо до опису сервісу.
Уявімо, що Вам потрібно летіти з Києва до Москви і Ви вирішили знайти в Інтернеті (а де ж ще?) інформацію про відповідні авіарейси. Для цього потрібно ввести словосполучення «самолет Киев Москва» (на жаль, словосполучення українською «літак Київ Москва» не спрацьовує), і відразу під рядком пошуку з'явиться необхідна інформація. Як завжди, пошук триває долі секунди, сервіс дуже швидкий.
Можна також вводити запити і англійською. Так, якщо потрібен рейс Лос-Анджелес - Сан-Франциско, то вводимо «flight LA SF». Ті ж результати запиту з'являться, якщо ввести запит «самолет лос анджелес сан франциско». Також з'являється меню, що випадає зі списком відповідних рейсів і короткою інформацією про кожний.
Можна ввести і запит «самолет Киев» або «самолет из Киева». У такому випадку сервіс покаже всі авіарейси до Києва або з нього. Загалом, можна підбирати багато комбінацій, якщо комусь потрібно кудись летіти найближчим часом, спробуйте, раптом знадобиться.
Відзначимо також, що даний сервіс підтримує запити на 10 мовах, що дуже непогано: англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, голландська, португальська (Бразилія), польська, російська, турецька, каталонська.
Є, звісно, і невеликі недоробки. Так, рейси з дрібних населених пунктів не показуються, або показуються, але не всі. Але для більшої частини авіамандрівників даний сервіс підійде, як не можна краще.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting