Нова пошукова система Qwiki вийшла в люди
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
26.01.11 19:54
There are no translations available.

Qwiki, нарешті, вийшов у суспільство з великою помпою, з непростим завданням змінити наше сприймання і використання пошукової системи.
Чим же Qwik iвідрізнятися від поточних конкурентів? Як висновок - результати пошукової системи є мультимедійними і візуально яскравими.
Замість того, щоб представляти список посилань і тексту, Qwik iвитягує вміст з таких сайтів, як Wikipedia, YouTube, Googleі Fotopedia, представляючи його користувачам з зображенням, відео і мовою. Кожний запис супроводжує пов'язаним з ним елемент пошуку.
Після показаного на екрані вступу, Ви можете поділитися ним з допомогою електронної пошти або Twitter, згенерувати код для блогу, а також знайти додаткову інформацію на інших сайтах, з яких була зібрана інформація.
Qwiki, відповідно до задуму засновників, прагне бути комп'ютерним джерелом знань, але це не означає, що він не зацікавлений у внесках користувачів. Якщо Ви відчуваєте, що не вистачає якого-небудь результату пошуку або він неточний, то можете вкласти власні два центи. Пожертвуйте зображення, відео і поліпшіть якість вимови тексту, виділивши спотворені слова без реєстрації.
Плямистий інтерфейс візуально стимулює, а серед більш,ніж 3 мільйонів записів не бракує інформації, яку Ви знайдете на сайті, і яка так необхідна. Навальний пошук тільки зробить його більш потужним інструментом у майбутньому.
Тим не менше, Qwiki отрималазмішані відгуки. Деякі ставлять під сумнів необхідність такого сервісу длявсіх і його здатності взяти на себе роль важкоатлетичної пошукової системи, подібної Google. Хоча кожен результат пошуку схожий на міні-документальний фільм з будь-якої теми, а інформація містить легенькі подряпини на поверхні. З іншого боку, він отримав яскрав івідгуки від більшості основних технологій ЗМІ і вже заробив собі порівняння з Flipboard і Wikipedia.
Якщо узагальнитивсе сказанепроQwikiтоце те, що він пропонує абсолютно новий спосіб пошуку інформації і як цю інформацію подає. Звичайно, ще багато роботи належить зробити, але для сайту в альфа-фазі результат вже досить вражаючий і він тільки що отримав8 млн. дол США фінансування від інвесторів, у тому числі від Eduardo Saverin - співзасновника Facebook, Jawed Karim - співзасновника YouTube і Pradeep Sidhu - співзасновника Juniper.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting