Bing почав проводити пошук по Facebook
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
18.12.10 22:15
There are no translations available.

Microsoft в переддень Нового року вирішила надолужити пару відсотків пошукового ринку, відібравши їх у Googleта інших найближчих конкурентів.
У цією метою софтверний гігант ввів у Bing ряд нововведень, покликаних виділити сервіс на тлі аналогічних ресурсів.
Так, в Bing додано бронювання столиків з сайту OpenTablet.com; підготовлено пошуковий додаток для iPhoneі Androidв стилі Windows7; розроблені віртуальні тури за результатами пошуку на картах; реалізована більш просунута підтримка HTML5; оформлення сторінки результатів відтепер залежить від типу пошуку (музика, фільми та ін.). Нарешті, Bing просто оформили в новий інтерфейс.
Як сказав голова відділу Bingв Microsoft, розробники щодня задають собі питання - чому користувачеві варто вдаватися до допомоги саме їх пошукової системи? В активі Bing - 11.8% пошукового ринку США, що не здається великим досягненням у порівнянні з Google.
Однак з іншого боку ще півтора року тому Microsoft задовольнялася шістьма відсотками, так що взятий темп може принести компанії ще чимало користувачів. З останніх нововведень самим значимим стала інтеграція пошуку по Facebook, причому він проводиться тільки серед товаришів ініціатора запиту. Іншим пошуковим сервісам напевно не варто затягувати із запозиченням чудової ідеї Microsoft.
(Джерело RU: x-drivers.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting