WallTriX – візуальна пошукова система
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
10.10.10 19:20
There are no translations available.

WallTriX є новою візуальної пошуковою системою, яка буде на диво потужним і точним інструментів у Ваших руках. Тепер Ви можете зупинитися і почати пошук!

Ви можете використовувати WallTriX, щоб переглянути весь вміст Вашого комп'ютера, сканувати окремі сайти, як YouTube або Flickr, виконати пошук в Інтернеті або робити все це одночасно! Пошук в будь-якому місці, у будь-який час. Результати виводяться у вигляді 3D-стіни, де Ви можете побачити зміст незалежно від формату.

Динамічна навігація по стіні. Збільшити, зменшити, виділить, перетягнути - все під Вашим контролем. Ви навіть можете відтворювати музичні файли в WallTriX. Більше не треба копатися в результатах. Немає більше десятка таємничих синіх посилань. При перегляді Вашого змісту, Ви відразу ж дізнаєтеся, чи знайшли те, що Ви шукали.

Маєте сильне почуття соціальності? Поділіться зі своїм колом! Зареєструйтеся в WallTriX і зможете завантажувати, зберігати і обмінюватися фотографіями, аудіо, відео та багатьом іншим! Визначити бажане візуально в секунду, розмістити його на стіні і опублікувати. Це дуже просто. І Ви завжди маєте повний контроль над тим, хто переглядає Вашу стіну.

WallTriX швидкий, працює на будь-якій операційній системі Windows і забезпечує безпрецедентну точність пошуку в поєднанні з безкоштовним зберіганням і соціальною мережею.

(Джерело RU: walltrix.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting