Nigma.ru розширює математичний функціонал
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
26.05.10 13:10
There are no translations available.

Розробники інтелектуальної пошукової системи Nigma.ru реалізували нову можливість математичної системи. Тепер Nigma вміє проводити повноцінне дослідження функцій і будувати графіки. Для якісного побудови графіків Nigma досліджує функцію в кілька етапів:

  • знаходить область допустимих значень;
  • знаходить перетин з осями абсцис і ординат;
  • перевіряє функцію на парність/непарність;
  • перевіряє на періодичність і знаходить період;
  • знаходить межі в точках розриву функції, межі ліворуч і праворуч в точці, поведінка функції на нескінченності і похилі Асимптоти функції;
  • обчислює похідну, коріння похідної, проміжки зростання / спадання функції
  • знаходить глобальний максимум / мінімум функції;
  • будує графік;

На відміну від існуючих на заході аналогів Nigma будує графік на основі даних, отриманих в результаті дослідження функції. Тому на графіках відображаються точки розриву функції (виколоті точки) і вертикальні асимптоти.

Віктор Лавренко, керівник команди розробників Nigma.ru: «Сьогодні ми запустили beta-версію, але вже до вересня плануємо зробити дослідження функцій більш детальним, вбудувати тривимірні графіки і графіки для параметричних функцій, неявно задані функції, графічне рішення нерівностей і систем рівнянь. Нові функції будуть корисні не тільки школярам, але й студентам технічних спеціальностей».

Математична система Nigma.ru була запущена в жовтні 2008 року. Тоді розробники навчили систему розв'язувати рівняння і системи рівнянь, спрощувати вирази, розв'язувати задачі з використанням тисячі різних величин і констант і т.д. З моменту запуску Nigma-математика постійно розвивалася: розробники додали хід розв'язання для рівнянь і для спрощення виразів, а також удосконалили систему розпізнавання запиту користувача. У грудні 2009 року до вже існуючого широкому переліку можливостей додалося рішення задач, для яких необхідно визначати область допустимих значень (ОДЗ), обчислення інтегралів і похідних.

(Джерело RU: cybersecurity.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting