Дати в SERP Яндекса допоможуть при пошуку
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
18.04.10 11:46
There are no translations available.

У результатах пошукових запитів Яндекса з'явилися дати публікації знайдених документів. Раніше сервіс вже видавав результати з датами індексації сторінки і дані «швидкоробота». Тепер же в сніпетах можна побачити повну дату індексації сторінки, а не відносну від швидкоробота.

Вочевидь, що нововведення спрямоване на збільшення зручності користувачів, що здійснюють пошук свіжої та актуальної інформації, або ж тих, кого цікавлять публікації за певний проміжок часу у минулому. Як визначає дату публікації пошукова машина поки не ясно, імовірно результат грунтується на наявності дати створення в URL сторінки, або ж в її тексті, за умови, що така згадка буде там єдина.

Комерційний директор агентства i-Media Сергій Петраковскій висловив припущення, що наявність дати на сторінках ресурсу в поточний момент не впливає на його позицію у видачі. Однак, на його думку, позитивний SEO-ефект для сайтів принести може, за рахунок застосування фільтрів по даті публікації. За його словами, цілком можливо, що CTR результатів пошуку сторінок з датами і без буде відрізнятися - для перших він буде дещо вище.

Катерина Вебер, менеджер-аналітик відділу якості пошуку Яндекса у своїх коментарях відзначає, що дати, в першу чергу, будуть відображатися саме на тих сторінках, для яких вони мають першорядне значення - наприклад, на сторінках новин або блогів. При цьому неодмінною умовою є можливість її точного визначення алгоритмами Яндекса. Дати будуть враховуватися в обов'язковому порядку для визначення порядку видачі, як і будь-яка інша інформація. Проте, наскільки вплинуть вони на ранжирування, залежить від багатьох умов.

На даний момент розробка пройшла тестування і введена для всіх користувачів пошукового сервісу.

Джерело: internet-technologies.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting