Як стежити за появою в соцмережах цікавих для Вас тем
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Topsy - пошук в реальному часі для соцмережЯк дізнаватися всі новини про те, що Вам цікаво, буквально через секунди після їх публікації?
Topsy - спеціалізована система пошуку серед соціальних медіа-ресурсів у режимі реального часу зможе Вам допомогти. Серед опцій: фільтрація часу, що пройшов з моменту публікації (за 1 годину, 1 день, тиждень, 24 дня, місяць або весь час), вибір мови публікації і її виду (текст, фото або відео).
Аскетичний , на перший погляд, вигляд пошуковика, чимусь нагадує Google:
Але розширений пошук:
та використання спеціальних операторів демонструють всю серйозність намірів пошуковика знайти своє достойне місце серез «китів» пошуку.
На результати пошуку можна підписатися через rss або email. Як тільки нова публікація із зазначеною Вами пошукової фразою з'явиться в Мережі, ви моментально отримаєте повідомлення.
Сервіс Topsy можна використовувати як для моніторингу публікацій про певних осіб або події з докладною статистикою числа і часу публікацій, так і для миттєвого отримання новин про будь-яку цікаву для Вас тему чи людинуі. Крім цього, Ви можете використовувати сервіс для перегляду трендових тем в рунеті і в світі.
До речі, на початку 2012 року Яндекс почав співпрацювати з Topsy, і тепер результати realtime-пошуку Topsy використовуються в пошуковику Яндекса.
(За матеріалами RU: lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting