Яндекс навчився шукати картинки спеціально для українців
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
18.02.12 21:00
There are no translations available.

Яндекс.КартинкиЯндекс запустив нову формулу ранжирування в пошуку картинок для України.

Тепер у відповідь на геозалежні запити сервіс тепер буде показувати картинки, які очікують побачити саме українці. Наприклад, за запитом [паспорт] сервіс запропонує насамперед український варіант документа.
Щоб визначити, наскільки зображення пов'язані з тією або іншою країною, враховується ряд геофакторів. Наприклад, кількість посилань на картинку з сайтів цієї країни, їх частка від загалу всіх посилань. Ставлення сайту до країни визначається за кількома критеріями: мова тексту на сайті, його домен і т.д. Щоб навчити сервіс використовувати геофактори, Яндекс застосував метод машинного навчання Матрикснет.
Яндекс.Картинки враховують місцезнаходження користувача не тільки при ранжируванні відповідей, а й ще раніше - на етапі підказок. Сервіс показує людині варіанти запитів, які найчастіше задають саме в Україні. А на головній сторінці Яндекс.Картинок користувачі бачать відповіді на найпопулярніші запити своїх співвітчизників.
В основному пошуку Яндекса, де частка геозалежних запитів становить близько 30%, враховується не тільки країна, але і регіон користувача. Влітку 2010 року Яндекс запустив в Україні пошукову платформу «Полтава», яка вміє знаходити регіональні відповіді для кожної з 24 областей України та Автономної Республіки Крим.
(Джерело RU: ain.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting